S týmto cukrovým posypom oživíte torty a cupcakes na letnú párty, na záhradné oslavy, apod. Krásne cukrové posýpky I LOVE CAKES v rôznych tvaroch vám pomôžu zaujímavým spôsobom ozdobiť muffiny, torty, koláče, dezerty, cake pops, sušienky a ďalšie sladkosti. Posýpky budú krásnou ozdobou pečiva na najrôznejšie párty, výročia alebo na tortu k narodeninám. Cukrové posýpky sa budú hodiť pri príprave sladkostí na sladký stôl. Posýpky sú balené v praktickej nádobe pre ľahké dávkovanie a skladovanie. Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu slnečného žiarenia. Ak zdobenie nasypete na vláčny krém, vlhkosť z neho môže posýpky zmäkčiť. Ale pozor, ak bude zdobenie na vlhkém kréme dlhšiu dobu, môže sa z posýpky uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovanom dortu, môžete tento druh zdobenia k tortám lepiť polotuhou čokoládou, alebo glazúrou na perníky. s posýpkami pracujte najlepšie nad miskou, či plechom s okrajom.
Balenie obsahuje: 80 g
pšeničná múka, škrobový sirup, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, zahušťovadlá: E412, E415, E466, E414; lešticí látka kapol (šelak, rastlinný olej), mastek, potravinárske farbivá: E102, E122 , E133, E174.
| Alergény | lepok |
| Tuk | 3,2 g |
| - z toho nasýtených | 1,3 g |
| Sacharidy | 89,7 g |
| - z toho cukry | 66,4 g |
| Bielkoviny | 3,4 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,001 g |
Ukrajina
| Farba | zelená / žltá |
| Kategória: | Zmes na zdobenie cukrom |
| Jar | |
| Veľkonočné zdobenie | |
| Zdobenie na Veľkú noc | |
| Zdobenie cukrom Milujem koláče | |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116716537 |
| Kód produktu | ilc1240 |